Showing 1–36 of 134 results

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

آجره قطار اعداد

96,000 تومان
قطار اعداد قطار اعداد یک مجموعه آموزشی اعداد مناسب برای کودکان می باشد. این قطار زیبا دارای 28 قطعه می باشد و اعداد 1 تا 10 را به کودک شما آموزش میدهد. حتی کودک شما بجز آموزش اعداد می تواند با این قطعات قطار به صورت لگو بازی هم انجام دهد

آجره کوچک ۲۲

78,000 تومان
به وسیله این اسباب بازی ،کودک مفهوم نظم را درک می کند.حس کنجکاوی کودک تحریک شده و قدرت تشخیص فرم،اندازه،رنگ، شکل را در او افزایش میدهد. کودک برای کامل کردن مجبور است شکلی را به خاطر بسپارد و همین موضوع به پرورش قوای ذهنی کودک کمک میکند.این آجره به کودک می آموزد که چگونه از راه منطقی به حل مسائل بپردازد. 

استوانه هوش

95,000 تومان

استوانه هوش مجموعه‌ای است متشکل از شش حجم هندسی متنوع و یک استوانه که در سطح دو قاعده‌ی آن حفره‌هایی دقیقاً به شکل و اندازه‌ی همان شش حجم هندسی وجود دارد. این مجموعه با توجه به جنس پلاستیک مرغوب و رنگ‌های زیبا و درخشانی که دارد، حس بینایی کودک را به خوبی برمی‌انگیزد و در یادگیری شکل‌ها و رنگ‌ها که از پایه‌ای‌ترین مفاهیم در درک ریاضی است به او کمک می‌کند. در عین حال با فراهم کردن امکان آزمون و خطا به صورتی بسیار ساده، باعث می‌شود کودک اولین گام‌های مستقل خود را به سوی حل مسئله بردارد.

برج توپ

55,000 تومان
نوزادان از حواس پنجگانه‌ی خود برای دریافت اطلاعات و شناخت محیط پیرامون خود استفاده می‌کنند؛ بنابراین بهترین کمک به آنان در این راه برانگیختن حواس آن‌هاست. برج توپ که متشکل از ۳ توپ کوچک و ۶ طبقه‌ی پلاستیکی است که توپ‌ها از آن‌ها به پایین فرو می‌غلتند، وسیله‌ای بسیار مناسب برای برانگیختن حواس، بخصوص حس بینایی نوزادان است. در عین حال حرکت توپ کودکان را به تلاش برای گرفتن آن وامی‌دارد و از این راه به رشد فیزیکی آنان نیز کمک می‌کند. کیفیت بالا، رنگ‌های درخشان و داشتن ۳ توپ از مزایای این محصول به شمار می‌آید.

برج دلقک

53,000 تومان
برج دلقک از قطعات رنگی به اشکال مختلف مانند (مربع، بیضی، ستاره، گل و پاپیون) و 5 قطعه دایره ای شکل که هر وجه آن از نظر رنگ و شکل مشابه یکی از قطعات رنگی هستند ساخته شده است. کودکان باید این قطعات را با توجه به رنگ و شکل شان روی یکدیگر قرار داده تا برج دلقک ساخته شود.

برج دندونی

60,000 تومان

اغلب دندان‌گیرهای کودک موجود در بازار بعد از دندان درآوردن کودک بلا‌استفاده می‌مانند، اما برج دندونی با عرضه‌ی ۸ قطعه‌ی دندان‌گیر پلاستیکیِ با کیفیت در رنگ‌های مختلف که قابلیت اتصال به یکدیگر را هم دارند، علاوه بر رفع نیاز کودک به گاز زدن در دوران دندان در‌آوردن، این امکان را فراهم می‌سازد که کودک در دوره‌های بعدی رشد خود نیز از این قطعات نه تنها برای آموزش رنگ‌ها بلکه برای افزایش هماهنگی بین دست، چشم و مغز، و همچنین تقویت ماهیچه‌های ظریف دست خود استفاده کند.

برج مکعب مقوایی

110,000 تومان

این محصول شامل ۱۰ مکعب از جنس مقوای سخت در ۱۰ اندازه مختلف است که به کودک کمک می‌کند تا با روی هم چیدن مکعب‌ها، ضمن تقویت ماهیچه‌های ظریف دست خود، مفاهیم متنوعی را فرا بگیرد. در وجوه مختلف هر مکعب رنگ ها، حیوانات اهلی، حیوانات وحشی، میوه‌ها و سبزیجات با نام فارسی و انگلیسی آن‌ها آمده است تا کودک با نام آن‌ها آشنا شود. در ابتدا کودک باید مکعب‌ها را به ترتیب از بزرگ به کوچک روی هم بچیند و سپس بعد از درک مفهوم اندازه، برجی متشکل از ۱۰ طبقه با دسته‌بندی‌های ذکر شده بسازد؛ به گونه‌ای که در هر وجه آن یکی از موضوعات مذکور قرار گیرد.

بلز متوسط

110,000 تومان
باعث تقویت هوش موسیقیایی ومهارت تشخیص و تمایز رنگ ها و افزایش مهارت های شنیداری می شود.

پازل جعبه ای حیوانات خانگی

45,000 تومان
پازل جعبه‌ای حیوانات خانگی شامل ۶ پازل دو قطعه‌ای است که هر یک به نوبه‌ی خود یک قطعه از یک پازل بزرگ ۶ قطعه‌ای محسوب می‌شود. در زیر هر دو قطعه طرحی کمرنگ از حیوانات خانگی نظیر سگ، گربه، خرگوش و ... وجود دارد که به کودکان نوپا در چیدن پازل‌ها کمک می‌کند. مجموعه پازل‌های جعبه‌ای علاوه بر اینکه می‌توانند به عنوان اولین پازل‌های کودکان مورد استفاده قرار گیرند، برای آموزش ویژگی‌های حیوانات نیز بسیار مفیدند.

پازل مکعبی اشکال

102,000 تومان

پازل مکعبی اشکال یک محصول چند منظوره‌ی آموزشی است که با هدف آموزش تناظر، رابطه بین قطعات، شناخت رابطه جزء و کل و شناخت حیوانات طراحی شده است. در یک وجه هر مکعب تصاویری وجود دارد که با قرار دادن ۹ مکعب در کنار یکدیگر، یک تصویر سه در سه ساخته می‌شود. برای ساختن برجی از حیوانات، کودک می تواند با توجه به حفره‌های هر وجه مکعب، شکل متناسب با آن را پیدا کرده و مکعب‌ها را روی یکدیگر قرار دهد. همچنین می توان مکعب‌ها را در یک ردیف کنار یکدیگر قرار داد و از کودک خواست تا شکل مناسب هر مکعب را درون حفره‌های خود جای دهد.

پازل های تطابق اشکال

120,000 تومان
جورچین‌های پین‌دار شامل یک صفحه‌ی مقوایی و چند قطعه پازل پین‌دار است. این بازی در سری‌های مختلف تولید شده است که هر کدام از آن‌ها یک موضوع را هدف قرار داده است. کودک با توجه به جای خالی و تطبیق اشکال با آن، جای خالی را با شکل پر می‌کند. این صحفات شامل مهم‌ترین طبقه‌بندی از محیط زندگی کودک است. شناخت میوه‌ها، اشکال هندسی متداول، حیوانات مزرعه و جنگل، اثاثیه‌ منزل و ابزار آلات از مواردی است که در این جورچین‌ها به آن پرداخته شده است.

پله پله

80,000 تومان

پله پله شامل ۱۲ طبقه‌ی پلاستیکی رنگی است که به صورت مارپیچ روی هم قرار می‌گیرند و دو عدد توپ صدادار دارد که با قرار دادن آن‌ها در طبقه‌ی بالایی سر خورده، به پایین می‌غلطند. صرف دیدن توپ‌های رنگی که پشت سر هم از پله پله به پایین می‌غلطند، و شنیدن صدای آن‌ها کودکان خردسال را سرشار از لذت و شادی می‌کند. در عین حال، کشف چگونگی کارکرد چیزهای متحرک همواره از لذت‌های سال‌های نخست زندگی است. علاوه بر تحریک و تقویت حس بینایی و شنوایی کودکان، این وسیله آنان را به حرکت و گرفتن توپ‌ها وامی‌دارد.

پیچ و مهره آموزشی چیندر

45,000 تومان
پیچ و مهره آموزشی چیندر از 12 قطعه پیچ و مهره در چهار شکل و رنگ متفاوت تشکیل شده است. روی جعبه نیز حفره‌هایی دقیقاً هم شکل و اندازه‌ی مهره‌ها وجود دارد که کودکان می‌توانند برای درک مفهوم شکل، قطعات را از آن‌ها به داخل جعبه بیندازند. مهارت دست‌ورزی و هماهنگی چشم و دست از مهم‌ترین مواردی است که کودکان از سال دوم زندگی خود می‌توانند با این بازی آن را افزایش دهند. در عین حال این بازی مقدمه‌ای است برای کار با وسایل پیچیده‌تر مکانیکی. از دیگر مواردی که پیچ و مهره آموزشی می‌تواند در ارتقاء آن مؤثر باشد، عبارتند از: دقت و تمرکز، شناخت رنگ‌ها، تطابق اشکال هندسی هم شکل و مهارت چرخش دست‌ها خلاف جهت هم.

تراشه های الماس ۳

14,000 تومان
تراشه های الماس شامل کتاب راهنمای آموزش برای والدین، کتاب دوم من برای تمرین جمله ها، ۲۴ کارت کلمه، ۲۴ کارت جمله و یک دی‌وی‌دی تصویری است. با استفاده از مجموعه‌ی تراشه‌های الماس می‌توان مهارت خواندن را بر اساس روش گلن دومان به کودکان در سن بسیار پایین آموزش داد.

توپ و سرسره ۸ طبقه

110,000 تومان

کشف و امتحان کردن قوانینی که در دنیای پیرامونی کودکان وجود دارد، مهمترین فعالیتی است که کودکان در سال اول زندگی خود انجام می‌دهند. در بازی با توپ و سرسره ۸ طبقه این هدف به خوبی محقق می‌شود. کودک مسیر توپ‌های صدادار را مرحله به مرحله از بین صفحات رنگی دنبال می‌کند و با انجام و مشاهده این فرایند به تجربه‌ی عملی و کشف قوانین جهان دست می‌یابد. توپ و سرسره- ۸ طبقه، همانطور که از نامش پیداست، از ۸ طبقه با رنگ‌های درخشان و ۲ توپ رنگیِ صدادار تشکیل شده است. پرورش امید، تقویت کنجکاوی، جستجوگری و افزایش دقت و توجه از دیگر اهداف این محصول به شمار می‌رود.

توپ وسرسره ۵ طبقه

70,000 تومان

در بازی توپ و سرسره کودک با قراردادن توپ دربالای سرسره مسیری را که این توپ طی می‌کند و مرحله به مرحله از بین صحفات می‌گذرد تا به پایین برسد، دنبال می‌کند. کودک با مشاهده این فرایند به کشف قوانین جهان پیرامون خود می‌پردازد و دوست دارد بارها و بارها این آزمایش را انجام دهد. توپ و سرسره از ۵ قطعه که روی هم سوار می‌شوند و ۲ توپ رنگی صدادار تشکیل شده است. بازی با این وسیله حس کنجکاوی و جستجوگری را در کودک پرورش می‌دهد و بر میزان دقت و توجه او می‌افزاید.

توهم میتوانی ۵

6,000 تومان
کتی غذایش را خورد و به مادرش گفت: (( دست شما درد نکند. )) مادر کتی را ناز کرد و گفت: (( عزیزم! چرا هویجت را نخوردی؟ وای فلفل شیرینت هم که مانده ! ))
بستن

جنگا بزرگ شماره دار

150,000 تومان
بازی جنگا Jenga از چند بلوک چوبی ساخته شده‌است که طول هر بلوک باید دقیقاً سه برابر عرض و ضخامتش هم باید یک پنجم طولش باشد . در واقع ابعاد استاندارد بلوک‌های چوبی جنگا Jenga در اندازه ۱/۵ * ۲/۵ * ۷/۵ سانتی متراست. برای شروع بازی جنگا Jenga باید بلوک‌های چوبی رو به صورت افقی و عمودی روی هم بچینید تا یک برج ۱۸ طبقه چوبی ساخته بشود . این برج باید ۱۸ طبقه و در هر طبقه باید ۳ بلوک قرار بگیرد . بلوک‌ها باید یک ردیف افقی ویک ردیف عمودی چیده بشود .بعد از اینکه برج چوبی تکمیل شد، بازیکنی که برج را چیده باید بازی را شروع کند . روش بازی به این صورت است که هر بازیکن به نوبت باید یک بلوک چوبی را از هر جایی غیر از دو ردیف اول ( بالای برج ) بردارد.هر بازیکنی که برج را خراب کند، باخته است ! برای بیشتر شدن هیجان بازی ، در ضخامت بعضی بلوک‌ها ، تغییرات جزئی داده شده‌است. این تغییرات کوچک گاهی باعث شل شدن یک بلوک در ردیفش می‌شود. موقع تست کردن بلوک اگر بازیکن یک بلوک دیگر را کج کند تا بخواهد از بلوکی که به آن دست زده است انصراف بدهد باید اول آن بلوک را به حالت اولیّه برگردانده و بعد بازی را ادامه دهد هر بازیکنی که باعث فروریختن برج بشود بازی را باخته است و باید برای شروع بازی بعدی برج را دوباره بچیند اگر این بازی را با تاس بازی میکنید نمیتوانید بلوک اصلی ردیف را بردارید که باعث ریخت کل برج شود و باید دوباره تاس بیندازید هر بازیکنی که برج را چیده است باید بازی را شروع کند

چشم قلمبه ۲ حیوانات وحشی

25,000 تومان
من یه فیل بزرگم نگاه بکن خوب به من منو خنک می کنه کوشام مثل باد بزن وقتی که گرمم میشه تو رودخونه میپرم

چشم قلمبه ۵ حشرات

25,000 تومان
روی گلا میشینه با دو تا بال زیبا وقتی دلش میگیره پر میزنه هر جا

چشم قلمبه ۶ سبزیجات

25,000 تومان
این کتاب برای آموزش سبزیجات می باشد. این کتاب ها یک آموزش دهنده بسیار مناسب است. به کمک کتاب های چشم قلنبه 6 - سبزیجات می توانید با شیوه ای جذاب سبزیجات را به کودک خود آموزش دهید. در این کتاب هر نوع از سبزیجات با شعری مخصوص معرفی شده و نام فارسی و انگلیسی آن نیز نوشته شده است و در صفحه روبرو عکس آن سبزی با حالت های بامزه و دوست داشتنی طراحی شده. یادگیری به کمک شعر به خصوص برای کودکان یکی از بهترین روش های یادگیری است. به این دلیل که هم کودک برای گوش دادن به آن علاقه و تمایل بیشتری نشان خواهد داد و اغلب کودکان به هر چیز آهنگین بیشتر جذب می شوند. و دلیل دیگر اینکه شعر ها معمولا سریع تر در ذهن مینشینند و مدت طولانی تری نیز در حافظه می مانند. در نتیجه کودک خیلی بهتر یاد خواهد گرفت. می توانید بعد از خواندن این کتاب برای کودکتان، هنگام خوردن سبزیجات از فرزندتان بخواهید شعر مربوط به آن سبزی را بخواند تا قدرت حافظه او نیز تقویت شود. کتاب های چشم قلمبه 6 - سبزیجات مناسب گروه سنی الف و ب می باشد. طراحی و رنگ آمیزی بسیار شاد و زیبای این کتاب برای کودکان دوست داشتنی خواهد بود و باعث می شود نسبت به خواندن کتاب بیشتر ترغیب شوند.

چشمی آسیابان و الاغ

15,000 تومان
یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبود،آسیابان پیر قصه ما با پسرش در روستایی زندگی می­کردند.در یکی از سالها خشکسالی شده بود،و دیگر کسی گندمی نداشت که برای آرد کردن نزد آسیابان بیاورد آسیابان و پسرش هم بیکار شدند.

چشمی الاغ دانا

15,000 تومان
مجموعه شعری است از محمد شمس لنگرودی به چاپ انتشارات چشمه، وی شاعری است معاصر که از حدود بیست سالگی سرودن را آغاز کرد و اولین کتاب شعرش را با نام رفتار تشنگی در سال 1355 روانه بازار ساخت، انتشار دو مجموعه خاکستر و بانو و جشن ناپیدا زمینه شهرت او را فراهم آورد و از آن پس آثار دیگری را در کارنامه ادبی خود به ثبت رساند. می میرم به جرم آن که هنوز زنده بودم کتاب دیگری از اشعار اوست که سروده هایی کوتاه، عمیق، لطیف و سرشار از احساس را در خود جای داده است.

چشمی چوپان دروغگو

15,000 تومان
چوپانی هر روز گوسفندان را برای چرا به دشت و صحرا می برد. یک روز که حوصله اَش حسابی سر رفته بود شروع می کند به فریاد زدن و می گوید: گرگ آمده! مردم ده با شنیدن صدا برای کمک به او می روند اما زمانی که به آن جا می رسند، خبری از گرگ نیست و چوپان با صدای بلند می خندد؛ آنها هم با ناراحتی و عصبانیت به خانه های خود باز می گردند. او چند باری این دروغ را تکرار می کند و هربار مردم عصبانی تر از دفعه ی قبل به ده بازمی گردند تا اینکه، یک روز گرگی به نزدیکی گله ی گوسفندان می آید و زمانی که او مشغول استراحت است به آنها حمله می کند، چوپان شروع می کند به فریاد زدن و از مردم کمک می خواهد. اما … به نظر شما با دروغ هایی که او گفته است آیا مردم ده این بار هم به کمک او خواهند آمد؟ «چوپان دروغگو» جلد دیگری از مجموعه «چشم قلمبه» است که در چندین جلد با عناوینی از جمله شنگول و منگول و حبه انگور، خرگوش دانا و گرگ بدجنس، الاغ دانا، خاله سوسکه، آسیابان و الاغ، حسن کچل، کدو قلقله زن و… به چاپ رسیده است. شکل ظاهری این کتاب به گونه ای طراحی شده که روی صفحه آخر آن دو عدد چشم متحرک عروسکی قرار دارد و جای این دو چشم با دقت به صورت دو حفره تو خالی روی تمام صفحات مشخص شده است. این کتاب دارای جلد سخت و صفحاتی از جنس گلاسه است که موجب مانگاری بیشتر و استفاده راحت تر از آن می شود. متحرک بودن چشم ها و داشتن ظاهر متفاوت و کودکانه یکی از دلایل محبوبیت این قصه ها بین کودکان است.

چشمی خاله سوسکه

15,000 تومان
داستانی جذاب، خواندنی، سرگرم کننده و کودکانه است از مریم بهرامی به چاپ انتشارات آسمان خیال، کتابی با طراحی متفاوت و دلنشین که سبب جذب مخاطب خاصش، یعنی دانش آموزان سال های اول دبستان، می گردد. خاله سوسکه ی باهوش و دوست داشتنی قصه ما تصمیم می گیره مسافرت کنه و همه شهرها رو بگرده، اما وقتی راه می افته که سفرش رو آغاز کنه با اقا قصابه، آقا بقاله و آقا موشه روبرو می شه و داستان سفر طور دیگه ای رقم می خوره…

چشمی خرگوش دانا و گرگ بدجنس

15,000 تومان
داستانی است کودکانه از مرتضی عاقله به چاپ انتشارات آریا نوین. کتاب پیش رو با طراحی خاص خود، که در آن مردمک چشم شخصیت های داستانی دارای قابلیت جا به جایی می باشد، جذابیت بالایی را برای کودکان به وجود آورده است. در کنار ویژگی یاد شده تصاویر زیبا به همراه متن سرگرم کننده، هیجان انگیز و خواندنی خصوصیات دیگری است که این اثر را به اثری دوست داشتنی برای بچه ها تبدیل می کند. قصه در رابطه با خرگوش دانا و زیرکی است، که برای رهایی از چنگال گرگ ها نقشه ای جالب طراحی می کند..

چشمی کدو قلقله زن

15,000 تومان
«کدو قلقله زن، ندیدی تو پیرزن، توی دشت و دمن؟» کدو قلقله زن از افسانه‌های کهن ایرانی است که داستان پیرزنی که به قصد دیدار دختر و دامادش به سفر می‌رود را نقل می‌کند. پیرزن در راه سفر به حیوانات وحشی‌ای برمی‌خورد که قصد دریدن او را دارند. ولی او به آن‌ها وعده می‌دهد که بعد از پذیرایی دخترش که چاق و چله شد، او را بخورند. حیوانات می‌پذیرند ولی پیرزن فکر بکری می‌کند و در بازگشت در یک کدو تنبل مخفی می‌شود و از میان آن‌ها فرار می‌کند و صحیح و سلامت به خانه‌اش می‌رسد. قصه مصور «کدو قلقله‌ زن» نوشته مجید عاقله با تصویرگری جذاب و زیبای معصومه پورمند، توسط انتشارات آریا نوین منتشر شده است.

چفتوی برف

40,000 تومان
بالا بردن هماهنگی چشم و دست­ ، رج کردن و ستون کردن، قابلیت نخ شونده بودن و طبقه بندی رنگ­ها ، کودکان را دوستدار چفتوی برف کرده است.